Adres siedziby
Główna 27, 55-220 Dębina
GODZINY PRACY
Pon - Pt: 8:00 - 16:00

Wiaty samochodowe - Wrocław, Oleśnica, Opole, Oława

W ofercie Tartaku Dębina posiadamy wiaty samochodowe – idealne rozwiązanie dla osób szukających stylu, wygody i oszczędności. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Wiaty samochodowe to trend, który z każdym rokiem przybiera na sile, za sprawą kilku aspektów.

Po pierwsze i najważniejsze, wiaty samochodowe, w odróżnieniu od w pełni murowanych garaży, są dużo tańsze i dużo łatwiej i szybciej można je postawić. Wiata samochodowa to relatywnie niewielki wydatek, na który może sobie pozwolić każdy kto szuka zadaszenia dla swojego auta.

Druga kwestia, to estetyka. Wiaty samochodowe wykonane z drewna są lekkimi, eleganckimi konstrukcjami, łatwo dopasowującym się do otoczenia. Świetnie wpisują się w obecne trendy – naturalnego, ekologicznego budownictwa.

Ostatnia, choć nie najmniej ważna kwestia, to powszechność i dostępność wiat. Nie trzeba mieć żadnych zezwoleń, wystarczy po prostu zaplanować miejsce i wielkość wiaty i można z niej korzystać przez cały rok.

Wiaty tworzymy indywidualnie do potrzeb klienta, z wysokiej jakości surowca. Dbamy o to, by wiaty samochodowe z Tartaku Dębina służyły latami.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty drewnianych konstrukcji, w tym wiat samochodowych. Naszym priorytetem jest zawsze zadowolenie klienta i robimy wszystko, by wiata samochodowa spełniła wszystkie swoje założenia praktyczne i estetyczne.

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania drogą mailową, telefoniczną lub na żywo.