Adres siedziby
Główna 27, 55-220 Dębina
GODZINY PRACY
Pon - Pt: 8:00 - 16:00

Wiaty ogrodowe - Wrocław, Oleśnica, Opole, Oława

Jeśli marzysz o wiacie ogrodowej, która będzie służyła przez lata – trafiłeś we właściwe miejsce. W Tartaku Dębina produkujemy wysokiej klasy wiaty ogrodowe i zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Wiata ogrodowa to drewniana konstrukcja, która może mieć rozmaite zastosowanie. Ludzie korzystają z wiat ogrodowych najczęściej jako z przestrzeni do spędzania czasu z rodziną i przyjaciółmi. Wiaty ogrodowe stanowią estetyczne, klimatyczne i ekologiczne miejsce do spędów, biesiad, wspólnych posiłków.

Wiaty ogrodowe mogą też z powodzeniem służyć jako miejsce do składowania drewna, materiałów budowlanych i dowolnego sprzętu. Nie zawsze niezbędny jest murowany budynek, by przechowywać np. drewno – wiata ogrodowa może w zupełności wystarczyć.

Do największych zalet wiat ogrodowych zalicza się przede wszystkim łatwą dostępność i przyzwoitą cenę. Postawienie wiaty ogrodowej nie wiąże się z żadnymi formalnościami urzędowymi, a koszt drewnianej wiaty jest dużo mniejszy niż jej murowanego odpowiednika. To też dużo mniejsza inwestycja czasu – kupno gotowej wiaty drewnianej czy wykonanie jej na zamówienie to minimalny wysiłek. 

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty drewnianych konstrukcji, w tym wiat ogrodowych Naszym priorytetem jest zawsze zadowolenie klienta i robimy wszystko, by wiata ogrodowa spełniała wszystkie swoje założenia praktyczne i estetyczne.

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania drogą mailową, telefoniczną lub na żywo.