Adres siedziby
Główna 27, 55-220 Dębina
GODZINY PRACY
Pon - Pt: 8:00 - 16:00

Deska Tarasowa - Wrocław, Oleśnica, Opole, Oława

W ofercie Tartaku Dębina znajdziecie Państwo wiele rodzajów desek, w tym deski tarasowe.

Jak sama nazwa wskazuje, deski tarasowe służą przede wszystkim do budowy tarasów w domach i ogrodach. Do produkcji desek tarasowych wykorzystuje się najczęściej drewno sosnowe, dębowe, świerkowe i modrzewiowe. Często do ich wytwarzania używa się też drewna z egzotycznych gatunków drzew, np. daglezji.

Deska tarasowa może być gładka lub ryflowana (z jednej lub z dwóch stron). Ryflowanie spełnia dwie funkcje: dekoracyjną oraz bezpieczeństwa (zapewnia właściwości antypoślizgowe). 

Ryflowanie desek tarasowych ukierunkowuje odpływ wody z budowanego tarasy, dlatego deski poddane temu zabiegowi są bardziej przyczepne niż deski gładkie. Dodatkowo, deski tarasowe ryflowane są bardziej odporne na spękania i uszkodzenia mechaniczne.

Deski ryflowane najczęściej mają grubość większą niż 2 cm, natomiast ich szerokość i długość uzależniona jest od indywidualnych potrzeb projektu. Zamawiając deski w naszym tartaku masz pewność najwyższej jakości produktu, dopasowanego do Twoich potrzeb.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty desek, w tym desek tarasowych. Naszym priorytetem jest zawsze zadowolenie klienta i robimy wszystko, by deski były dobrane pod wymiar i potrzeby klientów.

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania drogą mailową, telefoniczną lub na żywo.

 

deska tarasowa