Adres siedziby
Główna 27, 55-220 Dębina
GODZINY PRACY
Pon - Pt: 8:00 - 16:00

Wiaty garażowe - Wrocław, Oleśnica, Opole, Oława

W ofercie Tartaku Dębina znajdą Państwo także profesjonalnie wykonane drewniane wiaty garażowe.

Wiaty garażowe z drewna to trend, który zyskuje na coraz większej popularności, głównie ze względu na dużo niższą cenę niż klasyczne garaże. Właściciele wiat garażowych doceniają także ich styl i wykonanie – drewniana wiata wygląda oryginalnie i wyróżniają się na tle swoich murowanych odpowiedników.

Wiatę garażową można używać na różne sposoby, wbrew pozorom nie jest to tylko miejsce do parkowania samochodu. Wiata garażowa z powodzeniem może służyć jako schowek budowlany, pomieszczenie gospodarcze czy składzik na drewno. Drewniana wiata garażowa jest na tyle uniwersalnym pomieszczeniem, że może spełniać wiele różnych ról gospodarczych.

Dodatkowo, murowany garaż, w przeciwieństwie do wiaty garażowej, to nie tylko dużo większy wydatek ale także formalności. To także konieczność wykonania podjazdu, ogrzewania budynku, oświetlenia i przewiewu (wentylacji). Wiata garażowa to dużo łatwiejsza do postawienia alternatywa, która nie wymaga aż tylu przygotowań i pracy.

Wiata garażowa to lekka, drewniana konstrukcja, która zapewnia ochronę przed opadami i zabrudzeniami auta. Jest wsparta na słupach i może, ale nie musi mieć ścian. Wiata może przylegać jednym bokiem do budynku, co jest częstym zabiegiem, gdyż taka konstrukcja wygląda bardzo estetycznie i pozwala zaoszczędzić wiele miejsca.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty drewnianych konstrukcji, w tym wiat garażowych. Naszym priorytetem jest zawsze zadowolenie klienta i robimy wszystko, by altana spełniła wszystkie swoje założenia praktyczne i estetyczne.

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania drogą mailową, telefoniczną lub na żywo.