Adres siedziby
Główna 27, 55-220 Dębina
GODZINY PRACY
Pon - Pt: 8:00 - 16:00

Wiaty drewniane - Wrocław, Oleśnica, Opole, Oława

Potrzebujesz miejsca na samochód, narzędzia, materiały budowlane czy do przechowywania drewna? W Tartaku Dębina posiadamy szeroką gamę gotowych do użycia konstrukcji drewnianych, w tym drewnianych wiat. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Drewniana wiata to świetny wybór dla ludzi, którzy cenią sobie styl, naturalne rozwiązania, oszczędność pieniędzy i wygodę. Drewniane wiaty to, w porównaniu z ich murowanymi odpowiednikami, konstrukcje lekkie i miłe dla oka, których postawienie nie wymaga wielu formalności i wysiłku.

Wiaty drewniane mają wiele zalet, oto kilka z nich:

  • Estetyka – garaż czy schowek z drewna wygląda bardzo ładnie, zwłaszcza w obecnym trendzie naturalnych i ekologicznych rozwiązań
  • Łatwość instalacji – postawienie wiaty nie wymaga żadnych pozwoleń, dokumentów, biurokracji
  • Łatwa dostępność – w krótkim czasie przygotujemy dla Państwa wiatę dopasowaną do warunków i przeznaczenia
  • Trwałość – wiaty drewniane impregnuje się i obrabia termicznie i mechanicznie, by służyły właścicielom na długie lata

Wykonujemy wiaty na specjalne zamówienie klienta. Chętnie dzielimy się też wiedzą z zakresu konserwacji i utrzymania wiat, by zachowały swoje naturalne właściwości i wygląd jak najdłużej.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty drewnianych konstrukcji, w tym wiat drewnianych. Naszym priorytetem jest zawsze zadowolenie klienta i robimy wszystko, by drewniana wiata spełniła wszystkie swoje założenia praktyczne i estetyczne.

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania drogą mailową, telefoniczną lub na żywo.