Adres siedziby
Główna 27, 55-220 Dębina
GODZINY PRACY
Pon - Pt: 8:00 - 16:00

Altany drewniane - Wrocław, Oleśnica, Opole, Oława

Małe, drewniane domki, które zapewniają niepowtarzalny klimat i niezapomniane wspomnienia, to marzenie wielu ludzi. Z Tartakiem Dębina możesz je z powodzeniem zrealizować – profesjonalnie, bezpiecznie i na czas.

Oferujemy drewniane altany do codziennego użytku oraz do okresowych, wakacyjnych wypadów. Do budowania altan używamy wysokiej jakości surowców i dbamy przede wszystkim o jakość i bezpieczeństwo wykonanej altany. Większość projektów robimy na zamówienie i uwzględniamy wszystkie uwagi i potrzeby klienta. Wykonywane przez nas altany nie tylko charakteryzują się wysoką użytecznością, ale także walorami estetycznymi. Dokładamy wszystkich starań, by nasze drewniane altany służyły latami i cieszyło oko użytkowników.

Dopasujemy altanę do wielkości Twojej działki czy ogrodu. Uwzględniamy także to, do czego ma ona służyć. Marzysz o letniej altanie na wakacyjne wypady, czy może o bardziej stabilnej, całorocznej konstrukcji? W pełni uwzględnimy Twoje indywidualne preferencje.

Wykonujemy altany o dowolnych rozmiarach i w dowolnym stylu. Może to być zarówno minimalistyczna, niewielka altana drewniana, jak i konstrukcja z większym rozmachem, o grubych ścianach i dachu.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty drewnianych konstrukcji, w tym drewnianych altan. Naszym priorytetem jest zawsze zadowolenie klienta i robimy wszystko, by altana spełniła wszystkie swoje założenia praktyczne i estetyczne.

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania drogą mailową, telefoniczną lub na żywo.