Adres siedziby
Główna 27, 55-220 Dębina
GODZINY PRACY
Pon - Pt: 8:00 - 16:00

Konstrukcje drewniane - Wrocław, Oleśnica, Opole, Oława

Potrzebujesz gotowej konstrukcji drewnianej i szukasz profesjonalnego wykonania? W Tartaku Dębina znajdziesz gotowe do użycia  drewniane altany, wiaty i nie tylko! Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą drewnianych konstrukcji.

Konstrukcje z drewna to nic innego jak drewniane obiekty, złożone z wielu różnych części, które połączone są ze sobą trwale i razem stanowią gotową do użycia konstrukcję, np. ogrodową wiatę altanę czy więźbę dachową. Konstrukcje dachowe mogą być płaskie lub przestrzenne w zależności od tego czy ich elementy są połączone ze sobą w jednej płaszczyźnie czy tworzą bardziej skomplikowaną, przestrzenną konstrukcję.

Przygotowując dla klientów nasze drewniane konstrukcje, dbamy przede wszystkim o jakość i bezpieczeństwo produktów. Korzystamy tylko z wysokiej jakości drewna, gotowego do użycia i odpowiednio obrobionego mechanicznie i termicznie. Naszym celem zawsze jest trwała, estetyczna konstrukcja, która będzie cieszyła oko i portfel klienta i będzie służyła latami.

Zakup gotowych konstrukcji drewnianych to duża oszczędność czasu i gwarancja bezpieczeństwa. Nie musisz martwić się o stworzenie np. altany – wszystko zrobimy za Ciebie, zachowując najwyższe standardy jakości. Wykonujemy projekty na zamówienie firm, przedsiębiorstw i klientów indywidualnych.

W ofercie posiadamy kilka rodzajów konstrukcji drewnianych:

  • Altany drewniane – lekkie i łatwo dostępne, ale też stabilne i bardzo stylowe. Drewniane altany są hitem ogródków i domków  i razem z nami możesz spełnić marzenie o ich postawieniu.
  • Wiaty garażowe – alternatywa dla garaży murowanych. Tańsze, wymagające dużo mniej nakładu sił i czasu na zbudowanie, zakup czy montaż.
  • Wiaty drewniane – uniwersalne wiaty, które można stosować zarówno do organizowania spotkań towarzyskich, jak i do składowania drewna i innych materiałów
  • Wiaty ogrodowe – jeśl myślałeś lub myślałaś o wiacie w ogrodzie, to drewniana wiata powinna Cię przekonać swoim wyglądem, wytrzymałością i ceną. Oferujemy altany, wiaty garażowe i inne wiaty drewniane, dopasowane do Twoich potrzeb.
  • Wiaty samochodowe – można z nich korzystać nie tylko jako z miejsca do parkowania samochodu, ale też jako z miejsca do magazynowania i przetrzymywania rzeczy, np. drewna czy materiałów budowlanych.

Wszystkie zlecenia wykonujemy indywidualnie, dopasowując się do pojedynczych potrzeb klienta. Altanę lub wiatę dopasujemy dokładnie do tego co potrzebujesz i jakie jest przeznaczenie budynku. Korzystamy z najwyższej jakości drewna i dbamy o bezpieczeństwo wszystkich konstrukcji drewnianych. 

Jeśli potrzebujesz bezpiecznej, estetycznej i trwałej konstrukcji drewnianej, takiej jak altana drewniana czy wiata ogrodowa, garażowa i samochodowa – trafiłeś w odpowiednie miejsce.

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania mailowo, telefonicznie i na żywo. Każde zgłoszenie rozpatrujemy indywidualnie i najbardziej zależy nam na satysfakcji klienta.

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i postaw z nami swoją wymarzoną, drewnianą konstrukcję.