Adres siedziby
Główna 27, 55-220 Dębina
GODZINY PRACY
Pon - Pt: 8:00 - 16:00

Deski - Wrocław, Oleśnica, Opole, Oława

Tartak Dębina posiada wszystkie deski, jakie mogą być Ci potrzebne do zbudowania dachu, domu czy podłogi. Sprawdź naszą szeroką ofertę desek stolarskich i budowlanych!

Desek nie trzeba nikomu przedstawiać, a już na pewno nie budowniczym, zarówno  zawodowym jak i amatorskim. Deski to po prostu drewniane elementy o kształcie mocno wydłużonego i płaskiego prostopadłościanu. 

Oferowane przez nas deski są dopasowane do potrzeb klientów i w zależności od zlecenia, mogą być odpowiednio wysuszone, przechowywane czy zaimpregnowane. Deski mają wiele zastosowań, zarówno w stolarce wewnętrznej jak i zewnętrznej. Najczęściej deski stolarskie wykorzystuje się do tworzenia mebli (szaf, łóżek, stołów, krzeseł itp.), ale także do podłóg, drzwi, okien czy schodów. Najczęstszym surowcem z jakiego wykonane są deski jest drewno sosnowe, dębowe, jesionowe, bukowe i olchowe – dostępność poszczególnych gatunków jest uzależniona od sezonu.

Wśród rodzajów desek możemy wyróżnić np. deskę szalunkową (najbardziej popularny i najtańszy rodzaj deski, wykonany najczęściej z drewna iglastego, sosnowego) czy deskę elewacyjną (najczęściej wykonana z modrzewia lub świerku, deska elewacyjna jest cieńsza od deski szalunkowej).

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Tartaku Dębina. Oferujemy wysokiej klasy deski i nie tylko. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie i dbamy o to, by klient był zadowolony, a drewno dopasowane do potrzeb konkretnej budowy. 

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego, mailowego i bezpośrednich wizyt w naszym tartaku – z pewnością pomożemy!