Adres siedziby
Główna 27, 55-220 Dębina
GODZINY PRACY
Pon - Pt: 8:00 - 16:00

Stempel budowlany - Wrocław, Oleśnica, Opole, Oława

Stempel budowlany to kolejny rodzaj drewna konstrukcyjnego, który mogą Państwo nabyć w ofercie Tartaku Dębina.

Drewniane stemple budowlane stanowią niezbędny element większości prac budowlanych, który ułatwia, przyspiesza, ale też zwiększa bezpieczeństwo i precyzję wykonywanych robót.

Ze stempli korzystają zarówno fachowcy z doświadczeniem budowlanym, jak i osoby prywatne, samodzielnie wykonujące remontu czy budujące różne konstrukcje. Stosuje się je też do przeróżnych konstrukcji; od budowy domków jednorodzinnych, przed duże budowy i domy wielorodzinne, aż po mniejsze konstrukcje, takie jak altany.

Stemple budowlane nie stanowią stałego elementu konstrukcji budynku – są tymczasowe i w większości przypadku służą do podpierania ścian i stropów w trakcie budowy. Drewniane stemple budowlane nazywa się też “podporami stropowymi” – co sugeruje ich przeznaczenie w trakcie wykonywanych prac. 

Niewątpliwą zaletą drewnianych stempli budowlanych jest ich mniejsza cena względem stempli metalowych. Najczęściej spotykaną długością stempla budowlanego jest przedział 2.6-3 metrów, gdyż przeciętnie taką wysokość mają konstrukcje w domkach jednorodzinnych.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z oferta Tartaku Dębina. W razie potrzeb, każde drewno konstrukcyjne (w tym stemple budowlane) jesteśmy w stanie wykonać na zamówienie, w rozmiarach dedykowanych potrzebom klienta. Prosimy o kontakt mailowy, telefoniczny, lub bezpośrednio w tartaku – chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. 

 

stempel budowlany